Pc práca je flexibilná je to dobré aj keď robíte len pár hodín lebo budem mať toho viac. Síce nepracujem v banke ale z domu síce nezarábam 2000 eur ako tí čo pre nič za nič zhrabnú veľké peniaze niečo popíšu nejaké veci a obslúžia pár ľudí a kopu prachov dostanú výplatu. Podotýkam kto robí či takú či takú prácu by mal dostať rovnako je to nespravodlivé. Aj známa akože má robotu vraj v BA odrazu čo také keď ani neodpovie na dobré ráno či večer chorá na hlavu. Totálne mi jednu osobu pripomína moja teta ju pozná Marianu. M nejaký jej urobil decko no ide o to spoznali sa cez pc ale obaja sú šibnutý sa liečili na nervy. Ona bola viackrát na psychiatria vyprávala roky že je tehotná a podobne bludy.

pracovať môžeš z domu aj vonku hocikde

Zopár ráz som ju stretla a tie reči počúvať des tiež ma TETANIU chorobu aj moja známa aj tá bola určitý čas mimo brala lieky na hlavu. Len táto moja známa má dva akože RIGOROZNE TITULE a si myslí že nie nad ňu choré. Nevi dali ja mám tiež titule som špeciálny pedagóg a nie som namyslená. Ona robí dáke blbosti cez pc a robí sa že pracuje ani ma nevšíma chudera nech sa dá vypchať krava. Len škoda že nie je viac roboty ale lukratívne platené len za babku po troche ale hádam bude lepšie.

spisovateľ

Ale chcem písať vo WORDE články na tému veštenie to je celkom slušne platené 8.50 za normostranu ale síce do budúca budem aj iné hľadať stále človek vymýšľa a hľadá ako besný aby čo najlepšie by som zarobila YES  aspoň tých 500 eur za mesiac plus dôchodok keby mi dali viac invalidný nakoľko mám zdravotné problémy čo sa týka pankreasu zápal aj žlčník nemôžem hocičo jesť čo musím potom na WC však určite viete o čom hovorím kto máte histamín je to na prd človek ani robiť nevie tak ako by mal unavená som že až ešte doučujem večer cirka o 18 hodine no dáko to musím vydržať. Ja čo mám kopec zdravotných problémov mi vymerali tie svine a odrobené roky mám 45 percent mi uznali dôchodok invalidný mám niekoľko rokov po tých zvýšeniach mám 86 eur choré nech to majú tie svine čo berú 6000 a viac za nič nerobenie a za blbé zákony no idem to riešiť nakoľko prehodnocujú dva roky invalidné dôchodky no kto bude čakať na to a stav sa mi zhoršil dupľom no vyhovárajú sa že  nie sú posudkový lekári POISTOVNE klamú celý systém na ruby.