Možno by ste si povedali, že na sexe nie je nič zložité. Ale ja by som povedala, že je to veda a občas je fakt celkom ťažké vzrušiť chlapa, kor keď ešte k tomu nemusí mať sex každý deň. Ale ako už iste viete, tak v jadre je každý chlap rovnaký a túži po tom istom – sexy žene, ktorá ho bude priťahovať a zvádzať. Muža totiž vzrušuje, keď ho žena zvádza. A to ani nie je žiadna výnimka. Poďme si teda povedať, ako zvádzam svojho priateľa ja a potom s ním mám sex Košice. V prvom rade mu začnem masírovať penis.

s

To sa mu strašne veľmi páči a vždy pri tom vzdychá a to už vidím, že mi nedokáže odolať a masáž sa mu veľmi páči. Takáto masáž penisu môže muža poriadne vzrušiť a priviesť do siedmeho neba, to si pamätajte, mám to totiž odskúšané. Skúsila som to na svojom priateľovi a funguje to naňho a to spolu nemáme sex každý deň. Takže na toho vášho to stopercentne bude fungovať tiež a nehovorte, že nie. Muži sú jednoducho lovci a chcú ženu „uloviť“. A tak musíte robiť trošku drahoty, kým s ním budete mať sex. To ho priláka ešte viac a bude po vás túžiť ako šialený. Samozrejme, že mužov vzrušujú ešte iné veci, než len masáž penisu. Napríklad môjho priateľa vzrušuje, keď sa celkom výrazne nalíčim.

x

A v poslednej dobe sa líčim celkom veľa a hrozne veľmi ma to baví. Naozaj to každú ženu skrášli. Samozrejme najkrajšia je prirodzená krása, nemusíte sa maľovať nejako prehnane, ale aspoň trošku make-up a to, že sa skrášlite, nikdy neuškodí, na to pamätajte. Muža k sebe pritiahnete vtedy, keď pre neho nebudete až tak ľahko dostupná. Priateľ ma tiež celkom dlhý čas dobýval. Potom sme spolu začali chodiť na rande, postupne sme sa do seba zamilovali a vznikol z toho nádherný vzťah, ktorý nám vydržal doteraz a už sme spolu skoro tri roky a stále je medzi nami neskutočná chémia a strašne svojho priateľa milujem.