Situácie, kedy sa vyskytne havária s upchatou kanalizáciou vôbec nie sú príjemné, sprevádza ich zvyčajne veľa škôd, okolitého znečistenia a množstvo problémov.

Rýchle a najmä spoľahlivé riešenie je vtedy veľká pomoc a mať prehľad o ponúkanej službe stojí za to. Života realita je pre pripravených a problémy sú vtedy ľahšie riešiteľné.

plumber-1160815_640

Profesionálna služba krtkovanie bratislava rieši nielen aktuálne vzniknuté havárie, ale venuje sa aj prevencii, ktorú zákazníci spravidla vynechávajú. Ponúka riešenia s najmodernejšími technológiami a profesionálne prístupy pri už vzniknutých haváriach.

Prvotný kontakt je základom ďalšieho postupu, ak sa dá tak čo najlepšia lokalizácia je výhodou, takisto detailný opis problému určite pomôže a stačí už iba počkať na dohodnutý servis, ktorý Vám výslednú cenu oznámi ešte pred samotným výjazdom.

Škôd už máte určite veľa, bude Vás to stáť peniaze a čas a preto korektný výsledný suma bez príplatkov, bez cestovného a iných doplatkov padne vhod.

Či už problémy v domácnosti alebo vo veľkých objektoch – riešenie sa vždy nájde a to buď vo forme prečistenia potrubia vysokým tlakom vody alebo pomocou špeciálnej elektromechanickej ohybnej špirály. Záleží na veľkosti objektu, rozsahu poruchy, pre domácnosti sa zvyčajne zvolí elektromechanický princíp, ktorého ohybné špirály zasiahnu aj v malých priemeroch potrubí a dokonale ho zbavia nánosov.

background-1239373_640

Naopak vo veľkých prevádzkach, starých a pomerne dlhých potrubiach sa využíva silný tlak vody, ktorý spoľahlivo vyčistí aj extrémne dlhé potrubia rokmi zanesené.

Pri riešení havárie nebudú nutné vedľajšie práce ako napríklad výkopy, búranie, naopak, ak budú potrebné následné inštalatérske práce – sú súčasťou ponuky, čo je v danej situácii veľká pomoc. Aj dodržiavanie primeranej čistoty a minimalizácia nepotrebného neporiadku je o kvalifikovanom prístupe k zákazníkom.

Ponúkaná služba je Vám k dispozícii 24/7 – čo je nonstop, jej pracovný čas nepozná sviatky, víkendy, podobne ako havária, ktorá sa vždy objaví v nevhodnú chvíľu.