Zamilovaní, zaslepení láskou, a úplne šťastní. Tento stav jednoducho nevydrží navždy. Po čase jednoducho city ochladnú vzťah zovšednie Ani keby sa ženy snažili akokoľvek. Niektorí z nás však začnú túžiť po vzrušení a vášni ako po ďalšej dávke drogy. Nedá sa s tým veľa urobiť, len s pokorou skonštatovať, že títo muži nikdy nezastavia svoju závislosť. Skúšanie nových partneriek a mileniek je pre nich ako prechádzať novými kolekciami cukroviniek a vyberať si tie najchutnejšie sladkosti. Samozrejme s presvedčením, že sladkosti sa najlepšie hodia až po hlavnom jedle, keď je doma niečo chutné pripravené. Neverníci sa zhodnú, že opustiť pohodlie života s partnerkou nie je riešenie, ale ani obmedzenie.

sex

Len skúste chlapovi povedať, že bude spať až do smrti iba s jednou ženou. Sú síce takí, ktorí si to predstaviť vedia ale je ich málo. Sú verní a milujúci partneri, no dajú sa však spočítať na prste jednej ruky. V modernom svete plnom krásnych dám sa veľmi ťažko odoláva. Sex priváty Levice privatportal.sk majú pre vás široký výber dievčat

Nie je to tak, že by bol náš vzťah nefunkčný, ani to, že by sme chceli s ním skoncovať. Len ide o to, že prijmeme príležitosť, keď sa nám naskytne. Niekedy necháme svoje zásady, lásku a zodpovednosť za dverami a skočíme do postele s novým partnerom ako na skúšobnej jazde. Ak sa osvedčí tak to skúsime znova, ak nie tak sa vraciame k starému modelu.

sex

Existuje skupina mužov, ktorí vidia milenku ako poslednú šancu, ako uniknúť zo svojho súčasného vzťahu. Nie je to postoj muža, ale skôr zbabelé správanie. Rovnako ako sme mali riešiť domáce úlohy najskôr doma a nie sa spoliehať na iných v škole. Avšak skutočnosť je odlišná od ideálov. Hľadači mileniek z núdze sú tí, ktorí majú so svojou partnerkou pevné putá, ktoré nechcú jednoducho zanechať. Majú sa radi, nechcú meniť status quo, zostať sami v prázdnom byte alebo sa túlajú len tak s partou bez ženy. Hľadať niekoho, kto by dokonale zapadol, je náročné a často majú obavy, že to nikdy nebude to možné. Chýba im sex, porozumenie, spoločné ciele, záujmy, aktivity a chlap potrebuje len doplniť svoj nedostatok. Takisto mužov rajcuje vedomie, že to robia všetci ich kamaráti a známi – tak prečo oni nie? Chcú skúšať, objavovať a zo zábavy si užívať život.