Spánok je nepochybne jedným z kľúčových faktorov spokojného a harmonického každodenného života. Je to základ základov, pretože bez správneho spánku nie sme schopní fungovať dlhodobo správne. Preto by ste nemali podceňovať výber toho správneho matraca presne podľa vašich individuálnych potrieb. Kvalita už dávno nie je len záležitosťou vysokej cenovej kategórie. Spoločnosť Segum ponúka najkvalitnejšie matrace za tie najlepšie ceny. Vyberte si z bohatej ponuky rôznych druhov i kategórií a doprajte si kvalitný matrac ešte dnes. Nie je to len otázka pohodlného spánku, no aj zdravia vášho tela.

matrac

Nesprávny matrac a spánkové návyky dlhodobo môžu spôsobovať bolesti chrbtice, krížov či dokonca migrény. Preto je veľmi dôležité zvoliť matrac, ktorý bude presne kopírovať vaše individuálne potreby a dokonalo sa prispôsobí vášmu telu. V ponuke nájdete dve základné kategórie- pružinové a sendvičové matrace. Ďalej je tu množstvo podkategórií, z ktorých si vyberie naozaj každý. V ponuke sú všetky štandardné rozmery i neštandardné rozmery a to pri každom druhu matraca. Navyše si môžete zvoliť aj jeden z troch druhov vonkajších poťahov presne podľa vašich preferencií.

prierez matraca

Pri každom z matracov nájdete detailný popis použitých materiálov, tvrdosť i ponúkanú záruku. Jednoducho si tak viete vybrať presne to, čo potrebujete. Praktický filter na webovej stránke vám pomôže rýchlo a jednoducho vybrať ten pravý matrac presne pre vás. Navyše je tu možnosť výroby na mieru, čo iste ocení nejeden náročný zákazník. Zverte sa do rúk odborníkom. Segum sa venuje výrobe a predaju ortopedických matracov už od roku 1992. Samozrejmosťou je u nich kvalita použitých materiálov a profesionálny prístup k zákazníkovi. Neváhajte a nakúpte si kvalitné matrace pre seba a svoju rodinu za bezkonkurenčné ceny ešte dnes a doprajte si lepší spánok a spokojnejší život.