Senzuálna masáž, ktorá spadá pod tantrické masáže, je tá najlepšia možná voľba pre prepracovaných ľudí, ktorí chcú nachvíľu vypnúť a dokonale sa zrelaxovať. Toto zmyselné indické umenie masáží sa traduje z generácie na generáciu už cez dve tisícročia. Táto magická očista Vám zaručuje absolútne zrelaxovanie tela, duše i mysle a zároveň Vám otvorí dvere do nepoznaných komnát Vašej sexuality. Senzuálna masáž, ako už bolo spomenuté, spadá pod tantrické masáže. Tantrické masáže zas vychádzajú z učenia starovekého tantrizmu, ktorý sa vyznačuje spiritualitou a pohybuje sa v sfére nadpozemských záležitostí. Podporuje nahotu a pohlavný styk, pretože podľa jeho učenia sa práve to páči bohu. A boh ľudí za to odmeňuje osvietenstvom a vykúpením. Preto Vás určite neprekvapí, že tantrici sa na sexuálny zväzok muža a ženy, ktorí sú si dokonalými protikladmi a vzájomne sa dopĺňajú, pozerajú ako na posvätný akt a erotika je bežná záležitosť, o ktorej sa treba rozprávať. Každý by mal seba samého v tomto odvetví neustále spoznávať.

Masáž

Tantrické masáže sa vyznačujú jedinečnou atmosférou, ktorá dokáže uvoľniť každého človeka a navodiť mu tak príjemný pocit. Prebiehajú v miestnostiach, ktoré sú na to špeciálne určené. Je v nich tlmené osvetlenie a zláka Vás jemná vôňa sviečok a olejov. Na pozadí toho všetkého hra upokojujúca tantrická hudba, ktorá je rovnako pomalá a zmyselná ako pohyby rúk a tela masérky. Len si to predstavte. Neznie to priam božsky?

Masáž

Masérka, ktorú ste si vybrali spomedzi množstva krásnych a talentovaných žien, sa bude o Vás starať a dozerať na Vaše pohodlie po celú dobu masáže. Prvoradou prioritou je Vaše pohodlie a spokojnosť, preto sa prispôsobí tomu, či Vám je po vôli ostať v spodnej bielizni alebo sa nechať masírovať úplne nahý. Samozrejme, v druhom prípade je masáž oveľa zmyselnejšia a precítenejšia, no nikto Vás do ničoho nebude nútiť. Masérka bude akceptovať ktorékoľvek rozhodnutie. Dĺžka trvania masáže je individuálna podľa konkrétneho typu masáže. Väčšinou však začínajú na približne štyridsiatich piatich minútach a končia približne na stosedemsediatich minútach.