Niet nad zriadenie virtuálneho sídla? Pýtate sa na prislúchajúce dôvody? Aké sú výhody fungovania virtuálneho sídla? V prvom rade je to ušetrenie finančných prostriedkov na prenájme. V prípade prenájmu kancelárie alebo budovy na vaše podnikateľské účely zaplatíte mnohonásobne viac ako pri prenájme schránky. Presne tak, prenájom schránky a prislúchajúca adresa sú základom pre vytvorenie virtuálneho sídla. Ak si vaše podnikanie nevyžaduje značné priestory a jednotlivé aktivity môžete vykonávať aj z domu, vhodným riešením práve pre vás by mohlo byť spomínané zriadenie virtuálneho sídla.

práca z domu a virtuálne sídlo

Chránite vaše súkromie, váš domov a rodinných príslušníkov tým, že nezverejňujete adresu vášho bydliska na rôznych úradných dokumentoch a spisoch. Poskytnete adresu virtuálneho sídla, ktoré sa môže nachádzať v lukratívnych častiach hlavného mesta, ak vám to vyhovuje. Nie je podmienkou, že schránku si musíte vyberať a cestovať desiatky kilometrov za týmto účelom do vzdialeného mesta. Naša služba vám poskytne vyberanie pošty v schránke, jej evidovanie v operačnom systéme a následné skenovanie dokumentov. V prípade potreby originálneho dokumentu vám danú poštu prepošleme k vám domov. Znie vám to lákavo? Neváhajte nás kontaktovať. Poskytneme vám všetky dostupné informácie, ktoré sa vzťahujú k službe založenia virtuálneho sídla. Tento spôsob je čoraz viac a viac populárny a využívajú ho predovšetkým podnikatelia a živnostníci, ktorí majú vo svojom príbytku zriadený home office, odkiaľ obchodujú.

virtuálne sídlo

O prijatej pošte do schránky vášho virtuálneho sídla môžete byť informovaní aj prostredníctvom sms správy alebo emailu, podľa toho, ako si to zadáte. Vyhovieme vašim potrebám a požiadavkám. Virtuálne sídlo vám zjednoduší život a ušetrí vaše finančné prostriedky. Ak plánujete cestovať alebo sa sťahovať, určite oceníte stabilitu virtuálneho sídla a služby s tým súvisiace. Poskytujeme kvalitné a zodpovedné služby bez možnosti straty zásielky alebo jej nezaevidovania do systému. Výpovede spokojných klientov hovoria za nás.