Pre niektorých ľudí je práve dizajn na prvom mieste a niektorí zas preferujú kvalitu. Použitie nerezu vo vašej domácnosti zabezpečí, že budete spokojný ako s dizajnom, tak aj s kvalitou.

Prečo nerez?

Nerez je materiál, pri ktorom môžete byť v kľude aj po niekoľkých rokoch používania. Nerez sa zaraďuje medzi materiály trvácne a odolné. Kvalitou, odolnosťou a pevnosťou ho môžete použiť najmä na zábradlie na schodisko, balkón či terasu. Pri nerezovom zábradlí budete mať istotu, že sa nezničí ani v exteriéri. Nepriaznivé podmienky ako sneh dážď či slnečné žiarenie nepoškodia štruktúru, ani veľkosť nerezového zábradlia. Nerezové zábradlie na rozdiel od dreveného zábradlie nemení ani po rokoch užívania svoju podobu.

nerezové zábradlie

Design je tiež dôležitý.

Prerábate byt alebo staviate celkom nový dom, určite je pre vás podstatný aj design vašej nehnuteľnosti. Každý túžime po modernom imidžovom materiály, ktorý zaujme nielen nássamotných, ale aj našich blízkych. A práve nerez sa do tejto skupiny zaraďuje. Nerez alebo antikor patrí posledné roky medzi mimoriadne moderné materiály, ktoré sú farbou aj prevedením vhodné do každého štýlu. Farbou sa nerez prirovnáva k šedej. Táto farba je spolu s ďalšími neutrálnymi odtieňmi v podobe čiernej či bielej na zozname najmodernejších farieb pre rok 2024. Pri dizajne nerezu napríklad v podobe zábradlia sa môžete rozhodnúť medzi lesklým alebo matným prevedením.

nerezové zábradlie

Nerez na zábradlí.

Práve zábradlie je prvok na dome či byte, ktorý si udržiava povesť bezpečnostného prvku. Práve preto je nerez mimoriadne vhodný a zabezpečí bezpečnosť a odolnosť na akomkoľvek type zábradlia. Nerezové zábradlie Žilina na balkóne či terase môžete takisto kombinovať aj so sklom. Pri kombinácii nerezu a sklenenej výplne takisto nič nepokazíte ani na interiérovom zábradlii na schodisku. Ide o mimoriadne moderný a luxusný design, ktorý chce mať domácnosti každý.