Čaje matcha od Total Vital Max sú ideálne ako váš prírodný doplnok stravy a zdravej výživy. Čaje sú dovážané leteckou dopravou priamo z Japonska. Jedná sa o priamy dovoz, takže čerstvosť produktu je zaručená. Všetky dovezené čaje sú v Japonsku pestované na vulkanickej pôde, vďaka čomu majú dostatok živín a čajové kríky sú pred zberom taktiež dvojstupňovo zatienené. Následné zbieranie je zabezpečené ručne, čo zaručuje starostlivú kontrolu všetkých čajových lístkov. Jedinečná chuť Matchy je možná vďaka sofistikovanému odbornému mletiu na žulových mlynoch. Tieto čaje sú preto 100% BIO a vyrábajú sa prostredníctvom kontrolovaného, ale najmä ekologického pestovania výlučne v Japonsku. Rozdielom pri používaní čaju matcha a iných výživových doplnkov spočíva v tom, že matcha tea má príjemnú chuť a preto je jeho pravidelné užívanie spravidla príjemným pôžitkom. Okrem toho sa dá konzumovať dvomi rôznymi spôsobmi. Môžete si ho ako prášok nechať rozpustiť v horúcej vode a následne vypiť ako bežný čaj, alebo ho použijete ako prísadu napríklad do smoothie.

Matcha tea metlička

Pri kúpe matcha tea je dôležité, aby ste si dávali pozor a nakupovali naozaj kvalitné produkty, pretože v súčasnosti je na trhu mnoho nekvalitných produktov a vôbec pochádzajú z Japonska. Produkty sa líšia aj v cene a preto sa oplatí matcha tea nakupovať v podobe matcha čaj setu, kde v cene získavate maximum matcha čaju. Matcha tea cena sa môže líšiť v závislosti od objemu a množstva nakúpeného množstva, avšak, ak si v Bratislave spravíte objednávku nad 30€, dostanete k tomu expresnú dopravu grátis. Total Vital má v ponuke matcha čaje vhodné na miešané nápoje, varenie a pečenie, ale taktiež aj klasické čajové obrady pre čistý pôžitok, matcha čaje a miešané nápoje, matcha kapsule Nespresso, pravé sypané matcha čaje, energetické nápoje, kapsule. Matcha tea na varenie, nápoje a pečenie stojí od 9,90€ do 26,90€. Cena závisí od kvality, akú si vyberiete, pričom na výber je food & drinks kvalita, superfood alebo kulinárska kvalita. Všetky balenia sú 100g. Klasické čajové obrady sa pohybujú od 14,90€ do 24,90€, taktiež rozdelené podľa kvality na prémiovú (30g alebo 80g), organickú ceremoniálnu (30g alebo 80g) alebo prémiovú ceremoniálnu (len 30g). Matcha čaj a miešané nápoje môžete kúpiť už od ceny 4,80€ vo forme čajových gourmet sáčkov v balení 10x1g, ihličie za 6,90€ s váhou 30g alebo ako 200 gramový LATTE mix za cenu 11,90€. Kapsule Nespresso sa predávajú v balení po 10 kusov za cenu 3,90€ a rozdiel je opäť iba v kvalite – dostupné sú organická superfood a organická prémiová kvalita.

Čaj matcha

Energetický nápoj Bio Energy Drink Matcha je v ponuke ako dvojbalenie za 4,20€ a sypané čaje s gramážou 80g môžete zakúpiť od 6,90€ do 8,50€. Ak by ste mali záujem, Total Vital má v ponuke aj príslušenstvo k čaju matcha v podobe bambusovej metličky, ktorá napomáha optimálnemu rozloženiu prášku, lyžičky určenej pre dokonalé dávkovanie čaju alebo misiek na prípravu čaju s rozmermi 12x6cm a objemom 320 ml. Všetky druhy príslušenstva sú vyrobené priamo v Japonsku z bambusu (v prípade metličky a lyžičky), alebo z keramiky. Lyžičku a metličku kúpite v cene 3,20€ a 9,90€. Miska s hrubšími stenami na zabránenie rýchlemu ochladeniu stojí 11,90€. Uvedené príslušenstvo navodzuje pocit tradičnej a autentickej prípravy. Tak vám už nič nebude brániť v tom, aby ste si svoj matcha čaj vychutnali v tej najvyššej kvalite aj u vás doma. V prípade záujmu neváhajte navštíviť eshop https://www.totalvital.sk/matcha, alebo zavolať na telefónne číslo uvedené na webe. S akýmikoľvek otázkami alebo požiadavkami sa môžete ozvať aj na e-mailovej adrese info@totalvital.sk. V súčasnej dobe môžete spraviť nákup ešte výhodnejšie vďaka novoročným zľavám od 10% do 30%.