Dnes už môžete siahnuť takmer po hocičom. Aj tu však platí menej je niekedy viac. Možno urobíte lepšie, ak sa budete o seba starať prirodzene a na úpravu vám postačí kaderníčka a nechtárka. Obľúbené gélové nechty sú takmer u každej ženy. Upravené nechty vám dodajú sebavedomie a ženskosť. Pre niekoho nepodstatná vec. Nechty. No verte či nie, nechty a všeobecne ruka je na našom tele časť, ktorú si naše okolie všíma najčastejšie. Či už sme ma večeri, pijeme kávu, držíme sa v autobuse, platíme… Vždy zohráva hlavnú rolu práve ruka. A neupravené nechty pritiahnu pozornosť ako magnet. Podľa toho si o nás aj ľudia môžu urobiť úsudok.

gélové nechty

Hneď sa na vás muž bude ináč pozerať, ak uvidí upravené nechty. S nechtami už v dnešnej dobe nemusíte mať žiadnu starosť. Zabudnite na staromódny lak, ktorý je potrebné opravovať každý druhý deň. Ak si myslíte, že gél na nechtoch nepôsobí tak prirodzene ako lak, ste na omyle. Dnes sú gélové nechty na vysokej úrovni a to aj vďaka moderným technikám, ale najmä kvalitným produktom. Práve výber stavebného a vrchného gélu je dôležitý nielen pre celkový vzhľad gélových nechtov, ale aj životnosť a kvalitu gélových nechtov. O farebných prevedeniach ani nemusím písať.

gélové nechty

Dnešné možnosti v oblasti prevedenia farebných kombinácii a techník sú skutočne rozmanité. Môžete si vybrať ako obyčajné jednofarebné nechty rôznych farebných variacií, ale takisto aj zložitejšie techniky ako francúzsku manikúru či obľúbené ombré nechty. Gélové nechty sú vhodné skutočne pre každú ženu. Je jedno aký typ nechtu máte či akú dĺžku nechtov máte. V prípade, že si chcete nechať vytvoriť dlhé gélové nechty, môžete požiadať o nalepenie umelých nechtov. Gélové nechty však vyzerajú veľmi dobre aj na prirodzenom nechte. Kvalitné produkty na výrobu gélových nechtov nájdete na internetovej stránke d-nails.sk.