Hľadáte nenáročné, no zároveň efektívne obaly pre drobné produkty? V tom prípade Vám ponúkame uzatvárateľné sáčky, ktoré fungujú na zip princípe. Ide o plastové sáčky, ktoré ochránia Vaše produkty pred vlhkosťou, či zabránia ich poškodeniu počas manipulácie s nimi pri doprave a podobne. V ponuke máme na výber až trinásť veľkostí týchto sáčkov, pričom najmenší má rozmer 40 mm x 60 mm a najväčší 350 mm x 450 mm. Môžete si vybrať jednoduchý model, ale napríklad aj veľmi pútavý dizajn sáčku s holografickým efektom. Do neho môžete zabaliť svoje produkty a zákazník bude veľmi príjemne prekvapený balením svojej objednávky.

cookies v sáčku

Okrem kvalitného obalu produktu bude zaručený aj dobrý dojem u klienta z doručenej objednávky. Zabaľte Váš tovar ako profesionáli do ZIP sáčkov, ktoré si od nás môžete objednať za veľmi výhodnú cenu. Vybrať si môžete sto alebo tisíc kusové balenia. Okrem ZIP sáčkov u nás kúpite aj ďalšie obalové materiály a príslušenstvo. Kúpite u nás napríklad obálky vyrobené z rôznych materiálov ako papier a plast. Kraftové obálky s dvojitým lepením, aj kartónové obálky, pričom sú samozrejme dostupné v rôznych veľkostiach.

zip sáčok

Ďalej si môžete do nákupného košíka pridať sáčky so samolepiacou chlopňou, xerografický papier, alebo lepiace pásky, s ktorými budete baliť Vás tovar rýchlo a spoľahlivo. Pre ešte väčšiu ochranu produktov odporúčame najmä väčšie balíky zabaliť aj do fólie. Tá ochráni objednávku pred vlhkom, či vonkajším poškodením poškriabaním a podobne. Navštívte náš e-shop www.2packsk.sk a vyberte si všetky baliace potreby na jednom mieste a za skvelé ceny. Ak sa potrebujete poradiť ohľadom produktov, či vytvorenia objednávky v našom e-shope, neváhajte nás kontaktovať napríklad e-mailom. Vaše otázky môžete zasielať na adresu info@2pack.cz a my Vám s radosťou odpovieme a pomôžeme.