Scéna ako keby ste ju priamo videli. Firma a na jej dvore sa nachádzajú rôzne ovocné stromy. Ovocie opadáva, ľudia nevedia, či si ho môžu oberať alebo je to zakázané. Nikto im to nevie povedať. Škoda ovocia na jednej strane a na druhej strane nemožnosť vyzistiť kde je pravda. Keď už sa ovocie nevyužije na jedenie, do koláčov, do varenia, tak aspoň na domácu pálenku. Firma by mohla potom na vianočnom večierku podávať práve túto domácu pre svojich zamestnancov. Pri dnešných zvyšujúcich sa cenách by sme mali využívať všetky cesty k šetreniu svojich finančných prostriedkov. Aj takúto cestu.

auto s nákladom

Tieto plastové kontajnery https://www.schoellerallibert.com/sk/produkty/pevné-plastové-kontajnerysú na to ako stvorené. Vyrobené sú z pevného plastu. Ich objem je až sedemsto litrov a hmotnosť cca päťdesiat kíl. Dajú sa premiestňovať prostredníctvom vozíkov na palety. K dispozícii rôzne rozmery. Farba šedá, zelená, hnedá a modrá. Cena sprístupnená až po kontaktovaní danej firmy.

prázdna krabica

Počiatočná investícia do tejto záležitosti sa vám premietne v spokojnosti vašich zamestnancov pri napríklad spomínanom vianočnom večierku. Oproti zhnitému ovociu na dvore firmy je to oveľa lepšie. Aj to by bolo potrebné odpratať a za to by ste tiež museli zaplatiť. Takto využijete staré ovocné stromy a aj niečo navyše získate. Pridanú hodnotu, ktorú vám už nikto nevezme. Počiatočná investícia bude v neporovnaní s tým, čo získate. Dané plastové kontajnery navyše budete môcť využiť aj pri ďalších príležitostiach, pretože sa jednoducho udržiavajú, dajú sa umyť. Vydržia vám ešte dlhé roky aj na iné príležitosti ako je táto. Ak bude pálenka dobrá, tak sa táto tradícia u vás udrží aj po ďalšie roky. Nebude sa o vás šíriť len dobré meno v oblasti firemných vecí, ale aj z oblasti tejto. Akákoľvek reklama je reklama a tak opäť len získate.