Dámske jeansy sú moderný kúsok každý rok, ale v tejto sezóne sa môžete tešiť na nové zaujímavé strihy, ktoré ozvláštnia váš outfit.

Stále moderné slim jeansy.

Aj keď ponuka strihov je tento rok skutočne bohatá, zástankyne klasického úzkeho strihu nemusia zúfať. V obchodoch bude mať stále prvenstvo klasika. Báť sa nemusia ženy, ktoré nedajú dopustiť na slim jeansy. A nie je sa čo čudovať. Slim jeansy majú úzky strih, ktorý krásne zvýrazní ženskú postavu a pritom je to veľmi pohodlný kúsok oblečenia.

dámské jeansy

Slim jeansy môžete kombinovať ako s elegantnou blúzkou, tak so športovou mikinou a vždy budete vyzerať dobre. Slim jeansy nemusia byť len modré. Veľmi obľúbené sú čierne, ale aj biele slim jeansy. Pre ešte väčší efekt priliehavých riflí sú v ponuke tiež ultra slim jeansy. Zvonové jeansy. Módne časopisy a prehliadky sa však venujú úplne inému strihu jeansov. Ide o zvonové jeansy. Svojim strihom pripomínajú práve zvon. Úzke v páse, obtiahnuté na stehnách a rozširujúce sa od kolien nadol. Hovoríte si, že tieto jeansy majú všetku svoju slávu už dávno za sebou? To nie je pravda.

jeansy

Skutočne najväčšiu slávu zožali v minulom storočí, no dnes zažívajú obrovský comeback. Možno ste si už aj všimli nejaké zvonové jeansy na ulici. Obchodné domy a internetové stránky sa plnia práve týmto strihom. Ženy by sa ich určite nemali báť. Zvonové jeansy pôsobia neuveriteľne žensky a krásne zvýraznia vaše prednosti. Bojíte sa outfitu so zvonovými jeansami? Je pravda, že zvonové jeansy sú na ženskom tele výraznejšie ako v prípade slim jeasnov. Ale pri doladení zvyšných kúskov v Basic tóne sa ničoho nemusíte báť, aj keď nie ste práve módna znalkyňa. Kde ale môžete kúpiť naozaj kvalitné a neokukané womens jeans? Nechajte sa inšpirovať womens jeans Bigstarjeans.sk. Navštívte stránku bigstarjeans.sk s módnym, nadčasovými oblečením a zažiarte v novom outfite.